تبلیغات
سلالــــــــــه ی نـــــــــــور - دعای فرج در سازمان ملل

سلالــــــــــه ی نـــــــــــور
 
اللّهم احفظ نائب المهدی امام خامنه ای(مدظلّه)

سلاله ی نور

افسران - حاضرم عبادتم را با ثواب دعای فرج احمدی نژاد در سازمان ملل عوض کن

آیت الله مشکینی: حاضرم تمام عبادت هایم را با ثواب دعای فرج خواندن احمدی نژاد در سازمان ملل عوض کنم!؟ سخنان رییس جمهور و ذکر دعای فرج در مطلع گفتار و آغاز سخنان وی، دل انسان عصر امروز را که پوسیده و زنگار یاس گرفته به یاد ظهور منجی (عج) می اندازد.
دعای فرج گفتاری که پیش آن در سازمان ملل هرگز شنیده نشده بود و دکتر احمدی نژاد بود که برای اولین بار در ابتدای سخنرانی برای سلامتی امام (عج)دعای فرج می خواند و در آخر سخنان خود روبروی چشم سران کشورهای جهان استقرارحکومت جهانی امام زمان عج را بشارت می داد . سخنی که برای اولین بار درگوش مردم جهان طنین انداز شد این بود.
"نهایت آرزوی بشر از ابتدا، رسیدن به روزی بوده است که عدالت، صلح، برابری و محبت سرتاسر جهان را فراگیرد. همه ما بتوانیم در ایجاد چنین جهانی سهیم باشیم و آنگاه است که وعده نهایی که در تمام ادیان الهی و در بیان مصلحان جهان آمده است محقق خواهد شدو آن ظهور انسان کاملی است که وارث همه پیامبران و مصلحان بوده و جهان را در عدالت،آرامش و صلح کامل رهبری خواهد کرد.ای خدای بزرگ، درظهور آخرین ذخیره خود، موعود امم، یگانه هستی و انسان کامل و پاک، هم او که جهان را پر از عدالت و صلح خواهد کرد، تعجیل فرما و ما را از یاران وپیروان و تلاش گران در راه او قرار بده":
سخنان دکتر محمود احمدی نژاد در سازمان ملل، سالها است که نام و یاد منجی عالم بشریت را در عرصه بین المللی زنده کرده و سخنان انقلابی و ضد استکباری ایشان در سرزمینی که به لانه شیاطین مبدل شده است، ملتها را به تفکر وا داشته و قلبهای آزادیخواهان و عدالت طلبان را غرق در شادی و نور ساخته است. سخنان رییس جمهور و ذکر دعای فرج در مطلع گفتار و آغاز سخنان وی، دل انسان عصر امروز را که پوسیده و زنگار یاس گرفته به یاد ظهور منجی (عج) می اندازد.
در این خصوص علما و برخی مراجع از این موضوع استقبال کرده و نظراتی داشته اند که برخی از نظرات ایشان در پی می آید:
آیت الله مشکینی: حاضرم تمام عبادت هایم را بدهم تا ثواب دعای فرج خواندن احمدی نژاد در سازمان ملل را بگیرم...او ذخیره انقلاب است...
«آیت‌الله بهجت ( ره )، جلسه احمدی نژاد در سازمان ملل را اعتلای اسلام می دانست...و همیشه دعا می نمود تا خدا بر حسن حال احمدی نژاد بیفزاید.
آیت‌الله خزعلی : احمدی‌نژاد در سازمان ملل به صهیونیسم و آمریکا، حمله کرد که در گذشته انجام این کار برای هیچ کس باورپذیر نبود....
آیت الله نوری همدانی: احمدی نژاد در نیویورک دیپلماسی بسیار قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهان عرضه کرد...
آیت الله مبشر کاشانی:از اینکه دعای فرج در سازمان ملل خوانده شد شادم...خدا احمدی نژاد را سربلند کند».

نوشته شده در تاریخ جمعه 4 مهر 1393 توسط Basiji Sayberi
تمامی حقوق مطالب برای سلالــــــــــه ی نـــــــــــور محفوظ می باشد