تبلیغات
سلالــــــــــه ی نـــــــــــور - پاهای بسته ی این بسیجی

سلالــــــــــه ی نـــــــــــور
 
اللّهم احفظ نائب المهدی امام خامنه ای(مدظلّه)

سلاله ی نور

پاهای بسته ی این بسیجی ، هشداری است هولناک برای ما


عکسی که می بینید در اردیبهشت ماه سال 1373 ، توسط «احسان رجبی» به ثبت رسیده است. محل عکس برداری ، ارتفاع 112 ، واقع در شمال منطقه‌ی عملیاتی «فکه» است.

برادر حسین احمدی ، پیکر شهیدی را که به تازگی تفحص شده است ، نظاره می کند؛ پیکر این شهید کهپس از 12 سال ، چهره نمایانده است ، ویژگی بسیار بارز و تکان دهنده ای دارد؛ دست ها و پاهای جسد با سیم تلفن بسته شده و در غربت و مظلومیت بی مانندی ، به احتمال قوی ، زنده به گور گردیده است؛ سیم تلفن های دور پاها به خوبی مشخص است؛ این معامله ای است که بعثی ها با بسیاری از بسیجیان و پاسداران مظلوم گرفتار شده در حلقه ی محاصره ی فکه کردند.

 

آیا به راستی کسی جز این رزمندگان بی نام و نشان ، شایستگی اطلاق عنوان «فرزند خمینی» را دارد؟ کسانی تنها به عشقِ آن نایب امام عصر(عج) وحشیانه ترین شکنجه ها را به جان خریدند و با گوشت و پوست و خون خود ، با امامِ عشق بیعت نمودند.

 

وای بر ما میراث داران روح الله ! وای بر روزگارمان اگر در وظیفه مان کوتاهی کنیم ! پاهای بسته ی این بسیجی ، هشداری است هولناک برای ما ! هیچ یادمان هست کدام میراث حضرت روح الله است که خودش فرمود اگر از آن غفلت کنید ، گرفتار دوزخ الهی شده و خواهید سوخت؟

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 آذر 1393 توسط Basiji Sayberi
تمامی حقوق مطالب برای سلالــــــــــه ی نـــــــــــور محفوظ می باشد